Dzwonek Z Drewnianą Rączką w Kolorze Złotym

CENA: 33.30 PLN

ILOŚĆ:
Numer produktu: 5539

Termin wysyłki: 1-2 dni
Aktualny stan magazynowy: 11 szt.

Kupiono już: 55 szt.

KOSZTY DOSTAWY
- InPost Paczkomaty 24/7 od 14.90 PLN
- Kurier INPOST od 16.00 PLN
- Kurier DPD od 18.00 PLN
zobacz więcej

Opis produktu

Dzwonek z Drewnianą Rączką w Kolorze Złotym

Podczas obrzędów liturgicznych w kościele, Mszy Świętej, procesji, czy innych uroczystości kościelnych rozbrzmiewa dźwięk dzwonków, które są niezbędne i ważne. Dzwonki liturgiczne są również używane podczas procesji, rekolekcji, a także klasztorach, podczas różnych spotkań czy konferencji.

W naszym sklepie SwietyMarek.com znajdziesz taki metalowy liturgiczny dzwonek z drewnianą rączką. Dzwonek o wysokości 16 cm został wykonany z wysokiej jakości metalu w złotym kolorze.

Dźwięk wydobywający się z dzwonka jest czysty, a każde jego uderzenie wypełnia całą przestrzeń kościoła. Używanie dzwonka liturgicznego jest niezwykle ważne podczas Mszy Świętej ponieważ dzwonienie dzwonkiem sygnalizuje kluczowe momenty liturgii, takie jak Przeistoczenie i Ewangelia.

Charakterystyka produktu:

  • dzwonek liturgiczny metalowy
  • w złotym kolorze
  • z drewnianą rączką

Zamów teraz liturgiczny metalowy dzwonek w złotym kolorze z drewnianą rączką z naszego sklepu internetowego SwietyMarek.com i zyskaj wyjątkowy akcent liturgiczny. Dzięki niemu każda Msza św. stanie się jeszcze bardziej podniosła. Dostępny jest też metalowy dzwonek liturgiczny z drewnianą rączką w srebrnym kolorze.

Atrybuty

Wysokość 16 cm
Szerokość 6,5 cm

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Inne produkty z kategorii "Naczynia i akcesoria liturgiczne"