Medalion Św. Rita w Żywicy

CENA: 79.00 PLN

ILOŚĆ:

Termin wysyłki: 1-2 dni
Aktualny stan magazynowy: 1 szt.

Kupiono już: 25 szt.

Numer produktu: 5193

KOSZTY DOSTAWY
- InPost Paczkomaty 24/7 od 13.90 PLN
- Kurier INPOST od 15.00 PLN
- Kurier DPD od 16.90 PLN
zobacz więcej

Opis produktu

 Biżuteria religijna -   Medalion Św. Rita w żywicy

Święta Rita jest uznawana za świętą od spraw  trudnych a nawet beznadziejnych, jest patronką matek i wszystkich kobiet. Jej kult jest mocno rozpowszechniony na całym świecie, a jednym z  jej symboli jest czerwona róża.

Św. Rita medalik z żywicy w kolorze antycznego brązu

Aby przybliżyć  wizerunek świętej Rity, mieć ją zawsze przy sobie nie tylko w formie modlitewników, różańca czy obrazów, możemy zaproponować medalion ze świętą Rita z żywicy. Owalny medalion kwiatowy został wykonany ze stopu metalu w kolorze antycznego brązu nie zawiera też niklu. Wizerunek świętej Rity został zatopiony w żywicy epoksydowej, w długotrwałym procesie zalewania żywicy wraz z utwardzaczem co w sumie tworzy bardzo trwałe szkło jubilerskie. W zestawie z medalionem jest też łańcuszek w kolorze antycznego brązu o długości….  W tym procesie technologicznym medalionu żywica została dodatkowo  zabarwiona na brązowo -złoty kolor aby podkreślić  styl retro i vintage. Medalion jest wyrobem rękodzieła co oznacza że nie ma dwóch identycznych wisiorków. Wszystkie prace zostały wykonane ręcznie z dbałością o każdy detal. Medalion w kolorze antycznego brązu ze świętą Ritą jest idealną i wyjątkową propozycja dla kobiet z romantyczną duszą. Zapakowany jest  w materiałowy woreczek.

Cechy medalionu:

  • wizerunek świętej Rity
  • metalowa baza  ze stopu metalu w kolorze antycznego brązu
  • łańcuszek antyczny brąz
  • nie zawiera niklu
  • żywica epoksydowa
  • wielość medalionu: 3,5 x 2,5 cm

Biżuteria religijna z żywicy św Rita pomysł na  prezent

Dla wyjątkowej kobiety ceniącej stylową i nietuzinkową biżuterię oraz której sercu bliska jest postać świętej Rity, medalion z jej wizerunkiem będzie połączeniem wyznawanej wiary oraz stylowej klasycznej biżuterii.

 

Produkty zakupione przez naszą stronę nie są poświęcone.

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Inne produkty z kategorii "Biżuteria religijna"

In2