Medalion z Matką Bożą Pompejańską w Żywicy, z Zawieszką Niebieski

CENA: 79.00 PLN

ILOŚĆ:
Numer produktu: 5285

Termin wysyłki: 1-2 dni
Aktualny stan magazynowy: 1 szt.

Kupiono już: 25 szt.

KOSZTY DOSTAWY
- InPost Paczkomaty 24/7 od 14.90 PLN
- Kurier INPOST od 16.00 PLN
- Kurier DPD od 18.00 PLN
zobacz więcej

Opis produktu

Medalion z Matką Bożą Pompejańską w żywicy, z zawieszką niebieski

Ponad 130 lat temu w Neapolu objawiła się Matka Boża Różańcowa z Pompejów, która zostawiła nam obietnice obdarzenia łaskami Bożymi dla tych, którzy będą odmawiać nowennę pompejańską. Nowenna, składa się z 54 dni w, których odmawiamy 15 części różańca wypraszając u Maryi łaski, które po ludzku są nie możliwe do spełnienia. Z kultem matki Bożej z Pompejów związane są; modlitewniki,różańce, obrazki. Z jej wizerunkiem spotkamy się między innymi na medalikach, czy biżuterii religijnej.

Jedną z naszych propozycją, która może Cię zainteresować  jest ten wyjątkowy i niepowtarzalny medalion z wizerunkiem Matki Bożej Pompejańskiej zatopionej w żywicy epoksydowej. Medalion powstał z bardzo trwałej i odpornej na uszkodzenia, a przy tym niezwykle efektownej żywicy epoksydowej nazywanej szkłem jubilerskim. Jest to wyrób rękodzieła do którego bazą stał się stop metalu w kolorze antycznego srebra. Brzegi medalionu ozdobione są przez ornament kwiatowy. Łańcuszek wykonany jest również ze stopu metalu antyalergicznego. Wyjątkowego charakteru i blasku nadaje medalionowi niebiesko zabarwiona żywica która jest tłem do wizerunku Matki Bożej z Pompejów. Ze względu na to, że jest to wrób rękodzielniczy  to masz gwarancje oryginalnego i niepowtarzalnego produktu, który może być wyjątkowym prezentem. Medalion zapakowany jest w naturalny, materiałowy woreczek.

Cechy medalionu:

  • wizerunek Matki Bożej Pompejańskiej
  • metalowa baza  ze stopu metalu antyalergicznego, wykończona kwiatowym ornamentem
  • łańcuszek z metalu antyalergicznego
  • nie zawiera niklu
  • żywica epoksydowa zabarwiona na kolor niebieski
  • wielkość medalionu: 3,5 cm x 2,5 cm
  • zapakowany w materiałowy woreczek

Oryginalny medalion z wizerunkiem Matki Bożej Pompejańskiej może być  pomysłem na oryginalny prezent dla kobiety wyznającej swoją  wiarę i ceniącej  piękno  biżuterii religijnej.

Produkty zakupione przez naszą stronę nie są poświęcone.

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Inne produkty z kategorii "Medaliony religijne"