Gadżety na wakacje

Wakacje to doskonały moment na wręczanie prezentów „bez okazji”. Jeśli dawno nie widziałeś się z rodziną, przywieź im jeden z drobnych upominków z motywem religijnym.

zestaw_nr17_pasterz.jpg Praktycznym podarunkiem może być na przykład niewielka podkładka korkowa z chrześcijańskim wzorem lub opaska na rękę z napisem – kolorowa lub w odcieniu białym. Innym pomysłem na niedrogi, ale przydatny prezent dla chrześcijanina, jest długopis z wygrawerowanym błogosławieństwem. Gadżetem, który sprawdza się zawsze i wszędzie, jest też ceramiczny kubek z napisem – pamiętaj tylko, aby nie myć go w zmywarce. Kubek, opaskę na rękę czy też długopis można ze sobą zabrać na pielgrzymkę.

Chrześcijańskie akcesoria do książek

zakladka_rybka_klosy.jpg Co jeszcze można wręczyć bliskim podczas letniego spotkania? W wakacje mamy zazwyczaj więcej czasu na nadrobienie naszych literackich zaległości. Powieść, reportaż bądź jeszcze inną pozycję zabieramy ze sobą na wyjazdy i czytamy ją podczas wypoczynku nad morzem bądź też w otoczeniu górskiego krajobrazu. Z tego względu świetnym wakacyjnym gadżetem religijnym będzie magnetyczna zakładka. Ten praktyczny rodzaj akcesoriów dostępny jest w naszym sklepie w wersji z inspirującymi cytatami.

Innowacja – różaniec na rower

rozaniec_caly_rita_koralik_roza19.jpg Najciekawszy pomysł zostawiliśmy na koniec – mowa o unikalnym różańcu na rower. Ten chrześcijański gadżet zachwyca innowacyjnością. O ile różańce w kształcie bransoletek lub sygnetów są dosyć popularne i świetnie sprawdzają się jako swego rodzaju „przypominajka” o codziennej modlitwie, to ten gadżet będzie z nami również podczas uprawiania sportu. Należy zamontować go na kierownicy roweru, na przykład obok dzwonka. Ruchomy pierścień można przesuwać. Antracytowa barwa będzie bardzo dobrze pasować do wszystkich rowerów. Jeśli wśród Twoich bliskich są jacyś fani jednośladów (lub sam za nimi przepadasz), z pewnością będzie to dla nich trafny upominek na wakacje.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego Święty Marek. Znajdują się tam inne wakacyjne gadżety chrześcijańskie, które sprawdzą się jako drobny upominek dla przyjaciół, członków rodziny bądź znajomych duchownych.

2022-08-29