Różaniec komunijny - jaki wybrać na prezent?

Tradycyjnie  wręczanym  podarunkiem przystępującym do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej dzieciom  jest oczywiście różaniec. Jednak jaki rodzaj najlepiej sprawdzi się w ramach prezentu z okazji tej uroczystości? W asortymencie naszego sklepu z dewocjonaliami znajdą Państwo mnóstwo pięknych, starannie wykonanych różańców dzięki którym najmłodsi będą mogli pogłębiać  swoją więź z Kościołem, poprzez odmawianie modlitwy różańcowej. Zapraszamy do poznania naszych propozycji.

Białe, czarne, perłowe, grafitowe

Podstawowym kryterium, jakie bierzemy pod uwagę, wybierając różaniec komunijny, jest odcień koralików. Różańce dla dziewczynek zwykle są białe lub perłowe, chłopcom wręcza się te o koralikach czarnych lub grafitowych. Na tę okazję rzadziej wybieramy zaś takie o „paciorkach” drewnianych lub te z kolorowych kamieni szlachetnych lub półszlachetnych. Stawiamy przede wszystkim na prostą, klasyczną elegancję. Dobrze sprawdzają się na przykład te różańce z delikatnie połyskującymi koralikami.

Kształt koralików – dostępne opcje

Najpopularniejszy kształt „paciorków” różańcowych (komunijnych, ale i każdych innych) to kuleczki. W naszym asortymencie znajdziesz je w wielu odcieniach odpowiednich na prezent z okazji przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Dla dziewczynki polecamy na przykład takie w kolorze perłowym:

21_roz_kom_kulka_p.jpg

i

21_roz_kom_pm_b.jpg

Natomiast dla chłopców warianty w odcieniu grafitowym

21_roz_kom_kulka_g.jpg

i czarnym

21_roz_kom_pm_cz.jpg

Kuleczki mają w nich średnicę 5 milimetrów.

Można też wybrać różaniec z koralikiem w kształcie kostki:

21_roz_kom_kostka_p.jpg

Popularnym wzorem są również biało-perłowe serca dla dziewczynek

21_roz_kom_serca_p.jpg

i grafitowe dla chłopców

21_roz_kom_serca_g.jpg

Propozycja dewocjonaliów i pamiątek dla dziecka przystępującego do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalnie przygotowanej zakładce naszego sklepu internetowego:

https://www.swietymarek.com/rozance-komunijne.html.

Cierpliwość i skupienie to cechy, które są potrzebne przy procesie produkcji różańca, do którego potrzebujemy koraliki-paciorki, krzyżyk, łączniki, metalowy lub srebrny drucik, czy sznurek. Tak właśnie w precyzyjny sposób łączy się poszczególne elementy i powstaje różaniec, który możemy podarować dziecku z okazji przyjęcia sakramentu I Komunii Świętej.

Jesteśmy przekonani, że pośród dostępnych dewocjonaliów znajdą tu Państwo ten, który stanie się piękną pamiątką przypominającą ten ważny w życiu dziecka dzień. Oferujemy ponadto inne elementy, które towarzyszą tej uroczystości komunijnej: łańcuszki, medaliki, świece, albumy, modlitewniki. Mamy nadzieje, że razem z wami możemy przyczynić się, aby ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym zarówno dla dziecka jak i jego bliskich.

2022-10-22