">

Świece zapachowe i stołowe

"W oczekiwaniu na wiosenne dni..." "W oczekiwaniu na wiosenne dni..."

Świece zapachowe i stołowe - na powitanie wiosny

Powrót bocianów, mnóstwo zieleni, dłuższe dni i potężny zastrzyk energii – z tym przede wszystkim kojarzą nam się pierwsze dni wiosny. Jeszcze jednym, nie mniej ważnym elementem jest jednak mnogość zapachów. Na wiosnę wszystko kwitnie: na swieca_bpol_sn72s_40_wiosenne81.jpg początku pojawiają się przebiśniegi i krokusy, ciemierniki, zawilce i pierwiosnki. Kwiatami szybko obsypywana jest forsycja. W dalszej kolejności nasze ogrody zaczynają zdobić szafirki, hiacynty, tealight_bez.png narcyzy i tulipany; rozkwitają też magnolie i jabłonie.W maju i czerwcu następuje zaś prawdziwa eksplozja kolorów i zapachów, które będą nam towarzyszyć (tylko i aż) do końca wakacji. Jak zatrzymać je na dłużej? Oczywiście za pomocą szklanych świeczek, jakie znajdziecie w naszym sklepie internetowym!

Bukiet kolorów, mnogość zapachów

Przedłużająca się zima, marcowa plucha i charakterystyczna dla przedwiośnia, ciągle zmieniająca się pogoda potrafi wprowadzić nas w ponury nastrój. W oczekiwaniu na powrót przyrody do życia najlepiej wspomóc się małymi przyjemnościami – szybko poprawią nam humor!

swieca_bispol_72s_51_ogrd.jpg Świeczki w szklanych słoiczkach sprawdzą się w tej roli idealnie. Te z naszego asortymentu nie tylko pachną, ale i wyglądają, jak wiosenny ogród. W każde wnętrze wpasują się świeczki o słoiczkach w delikatnych barwach:  Jeśli wolicie postawić na bardziej charakterystyczne dekoracje, wybierzcie wariant w  kolorze turkusu  lub intensywnego różu . Z naszymi świeczkami wiosna przyjdzie szybciej! Ani się obejrzycie, a zastąpicie je prawdziwymi, świeżo ściętymi kwiatami z ogródka.

Drobne przyjemności na pochmurne dni

swieca_zapach10_sn72s_31_kwiaty.jpg Zapach kwiatów jest pochodną wytwarzanych przez rośliny olejków eterycznych, żywicy i nektarów. Pełni bardzo ważną funkcję. Jego rolą jest przyciąganie owadów – przede wszystkim pszczół – które przyczynią się do przenoszenia pyłku i zapylania kolejnych roślin. Dla nas z kolei jest on jednym z powodów, dla których tak bardzo kochamy kwiaty. Świeczki inspirowane roślinnymi zapachami i wiosennymi ogrodami znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Umilą Wam one oczekiwanie na cieplejsze dni i ładniejszą pogodę.

2023-04-08