Zestawy prezentowe z naszego sklepu

Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia, a w związku z tym – wręczania mniejszych i większych upominków naszym najbliższym. Czasami jest to nie lada zadanie. Co tym razem sprawi przyjemność rodzicom, partnerom, dzieciom lub przyjaciołom. W naszym sklepie internetowym mamy kilka ciekawych sugestii.

Dla kawoszy

zestaw_fiizanka_rozowy.jpg Wśród swoich znajomych masz miłośnika świeżo parzonej kawy? Na świąteczny prezent spraw mu uroczy zestaw, na który składają się m.in.: filiżanka o religijnym motywie, paczka ziaren bardzo dobrej jakości, oraz podkładka korkowa. To dobry pomysł na podarunek dla osoby, która lubi spędzać czas racząc się kubkiem cappuccino lub americano na przykład przy dobrej książce. W naszym sklepie proponujemy Ci dwa zestawy.

Jeden (zobacz) utrzymany jest w kwiatowej stylistyce, a uzupełniają go urocza serwetka oraz bransoletka.

Drugi (zobacz) poza kawą, filiżanką i podkładką zwiera też zakładkę do książek i długopis.

Dla ukochanej lub ukochanego

zestaw_prezent2_nr8.jpg W sprzedaży posiadamy jeszcze inny zestaw z kawą. Ten stworzony został z myślą o partnerach, a tworzące go elementy mają różową kolorystykę. Jak już wspomniano, znajduje się w nim kawa, ale główną jego częścią jest świeczka „List Miłosny” o pięknym zapachu. Znajduje się w nim też serwetka dekoracyjna i pasujący długopis. Wszystko ułożone jest na ładnej, białej tacce i elegancko zapakowane.

 

 

Zestawy z podgrzewaczami i świeczkami zapachowymi

zestaw_prezent2_nr6.jpg Często wybieranym prezentem dla bliskiej osoby jest świeczka. U nas znajdziesz gotowe zestawy, na które składa się kilka podgrzewaczy i świeczek o pięknych kompozycjach zapachowych.

 

 

 

 

 

zestaw_prezent2_nr1.jpg Innym wyborem może być propozycja, w której do świeczki załączyliśmy kawę i tabliczkę czekolady. Który z nich przypadnie do gustu Twoim najbliższym?

 

 

 

 

Inne zestawy prezentowe znajdziesz w odpowiedniej części naszego sklepu internetowego. Umieściliśmy tam propozycje nawiązujące do zimy i Bożego Narodzenia, zestawy z herbatą, wiele kompletów świeczek o różnych, starannie dobranych zapachach, a także podarunki przygotowane z myślą o konkretnych osobach.

Odwiedź nasz sklep i zainspiruj się!

2022-12-03