Szopka

CENA: 641.00 PLN

ILOŚĆ:

Termin wysyłki: 1-2 dni
Aktualny stan magazynowy: 1 szt.

Kupiono już: 34 szt.

Numer produktu: 929

KOSZTY DOSTAWY
- InPost Paczkomaty 24/7 od 13.90 PLN
- Kurier INPOST od 15.00 PLN
- Kurier DPD od 16.90 PLN
zobacz więcej

Opis produktu

Szopka z gipsu Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to ważny okres w życiu chrześcijan, to wydarzenie które przypomina nam o narodzeniu  Jezusa Chrystusa, który według przekazów historycznych przyszedł w chłodną ciemną noc w ubogiej stajence. Szopka Bożonarodzeniowa jest takim symbolem przypominającym o miejscu narodzenia  Jezusa i jednocześnie przybliżającym  tą niezwykłą tajemnice. Według źródeł historycznych tradycja szopki Bożonarodzeniowej  pochodzi z Włoch.

  Pierwsza taka Szopkę zorganizował św. Franciszek w 1223 roku. Była to pierwsza i to żywa szopka w której byli żywi ludzie  odgrywający rolę Świętej Rodziny, mędrców ze wschodu oraz zwierzęta. Z czasem organizowanie szopek stało się tradycja Bożego Narodzenia, która jest obecna w całym świecie. Szopka jest też symbolem przypominającym o wartości i jedności każdej rodziny . Obecnie jest bardzo duży wybór szopek  wykonanych z różnorodnych materiałów. 

Proponowana przez nas szopka wykonana jest z gipsu, pomalowana i ozdobiona złotymi ornamentami. Święta Rodzina umiejscowiona jest na gipsowej podstawie imitującej grotę, a przed nią znajdują się przybyli powitać narodzone dzieciątko mędrcy ze Wschodu. Szopka jest wykonana z dbałością o  każdy szczegół, może więc  być elementem który w  szczególny  sposób  podkreśli wyjątkową atmosferę Świat Bożego narodzenia w twoim domu.

Wymiary szopki:
Wysokość całej szopki z podstawa: 33 cm
Wysokość najwyższego filara 31 cm, środek 29 cm i wysokość najniższego filara 24 cm
Wymiary podstawy szopki :
Szerokość: 26 cm
Głębokość: 13cm

Wysokość  figurek:
Od 16 do 24 cm

 

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Inne produkty z kategorii "Szopki Boże Narodzenie"

Słowa kluczowe

Szopka