Album Mojej Córeczki

CENA: 33.30 PLN

ILOŚĆ:
Numer produktu: 3204

Termin wysyłki: 1-2 dni
Aktualny stan magazynowy: 10 szt.

Kupiono już: 37 szt.

KOSZTY DOSTAWY
- InPost Paczkomaty 24/7 od 14.90 PLN
- Kurier INPOST od 16.00 PLN
- Kurier DPD od 18.00 PLN
zobacz więcej

Opis produktu

Album Mojej Córeczki

„Dziecko jest chodzącym cudem,

Jedynym, wyjątkowym

I niezastąpionym”.

                               Phil Bosmans

                       

Narodziny dziecka to wyjątkowy, ważny moment w życiu rodziców i całej rodziny. Można powiedziecie, że dziecko to wyjątkowy, mały cud.

Od teraz będziecie mogli obserwować jak się zmienia, jak rośnie, jak się uśmiecha. Kiedy powie pierwsze słowo i jak będzie ono brzmiało, kiedy zrobi pierwszy krok. Ani się nie obejrzycie jak zacznie jeździć na rowerze i pójdzie do przedszkola.

Aby te wszystkie wydarzenia nie uleciały z pamięci, aby Wasza córka mogła je usłyszeć i zobaczyć, nie tylko z opowieści, możecie zapisywać je właśnie w tym albumie, wklejać zdjęcia na których będzie widać jak się zmieniała.

„Album mojej córeczki” w biało różowe kropeczki, ze śpiącą dziewczynką i postaciami żyrafy i misia, prezentuje się niezwykle uroczo.

Po latach będzie to wspaniała pamiątka zarówno dla dziecka, jak i dla całej rodziny do której z sentymentem będziecie wracać.

Jeśli oczekujecie narodzin swojego dziecka, a może na świat ma przyjść wasza wnuczka, to taki album będzie doskonałym zakupem. Nie czekajcie więc tylko kupcie ten wyjątkowy album, który stanie się taka rodzinną kroniką.

 

 

Atrybuty

Wysokość 26
Szerokość 24
Stron 52
Oprawa twarda

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Inne produkty z kategorii "Albumy Pamiątkowe Na Chrzest"

Słowa kluczowe

Album Mojej Córeczki