MARY'S LAND Ziemia Maryi

CENA: 32.00 PLN

Kupiono już: 64 szt.
Produkt niedostępny
Numer produktu: 3167

Opis produktu

MARY'S LAND Ziemia Maryi

Mary's Land - Ziemia Maryi  to historia agenta M.J., Adwokata Diabła, który dostał misję odnalezienia Kobiety, która ma wpływ na wielu ludzi na świecie. Ma przeprowadzić śledztwo, gdzie tkwi jej fenomen. Agent przesłuchuje różne osoby: top modelkę, polityka, prostytutkę, księdza...rzecz charakterystyczna - wszyscy mają w ręku różaniec. Agent co chwilę słyszy, że to najlepsze lekarstwo na życiowe, zawodowe i ludzkie problemy...

Film ma bardzo ciekawą konwencję, jest i fabuła i dokument, współczesność i historia, jest trochę komedii, ale i kona akcji tez jest obecna.

To piękny film, nie tylko o Maryi; to film, który porusza... Zapraszamy do zakupu.

 

Atrybuty

Obwód czas trwania 110 min

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Komentarze

Przeczytaj co napisali nasi klienci. Dlaczego kupili ten produkt?

  • Agnieszka O...a To będzie wartościowy prezent.
  • Małgorzata S...a Pięknie przedstawiony film, z prawdziwymi świadectwami ludzi spotykających na swojej drodze życia Maryję. Sama doświadczyłam jej miłości i do dziś czuję że się mną bardzo opiekuje.
  • Robert B...k szukałem długo w internecie i wszędzie ten film jest zablokowany, a słyszałem że bardzo ciekawy i daje dużo Nadziei oraz umacnia Wiarę
  • Danuta Ł...k Ewangelizacja -prezent
  • Barbara S...a Mam nadzieję, że film ten pomoże mi w pracy katechetycznej oraz pomoże również mi w zrozumieniu Bożych planów.

Inne produkty z kategorii "Filmy religijne na DVD"

In2