Krówki z Sentencjami Być Kobietą 250 g

CENA: 25.90 PLN

ILOŚĆ:
Numer produktu: 5593

Termin wysyłki: 1-2 dni
Aktualny stan magazynowy: 3 szt.

Kupiono już: 25 szt.

KOSZTY DOSTAWY
- InPost Paczkomaty 24/7 od 13.90 PLN
- Kurier INPOST od 15.00 PLN
- Kurier DPD od 16.90 PLN
zobacz więcej

Opis produktu

Krówki z sentencjami Być Kobietą 250 g

Delikatna, łagodna, wrażliwa. Silna a zarazem krucha, śmieje się i płacze równocześnie, czasami nie wie czemu. Co rano budzi dzieci i jednocześnie parzy kawę, szykuje kanapki, robi makijaż, ma gotowe sprawozdania do oddania w pracy i wie co będzie na obiad jutro.

Tak, dobrze myślisz to KOBIETA  - stworzona przez BOGA, i chociaż mówią o niej „puchu marny”, to w niej ukryta jest siła i łagodność.

W naszym sklepie SwietyMarek.com,  znajdziesz słodki upominek w postaci krówek z cytatami o kobietach. Opakowanie w czerwonym kolorze z różą i napisem „Być Kobietą”, zawiera około 17 ręcznie robionych krówek z sentencjami właśnie o nich, o kobietach.

„Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta"

„Droga do serca kobiety, prowadzi przez jej poczucie humoru”

Niepowtarzalny smak krówek z aromatem arcydzięgla litworowego, oraz sentencje zawarte wewnątrz  każdej krówki, sprawią przyjemność  każdej obdarowanej kobiecie, która lubi słodycze i ciepłe słowo.

Krówki z sentencjami „Być Kobietą” to doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet i nie tylko. Możesz sprawić odrobinę przyjemności swojej mamie, żonie ,córce, bez okazji, tak po prostu doceniając Ją za to że jest. Po prostu jest blisko Ciebie.

A do krówek możemy polecić wyśmienite kawy ziarniste i mielone o niepowtarzalnym smaku oraz aromatyczne herbaty.  Znajdziesz też oryginalne filiżanki i kubki, z inspirującymi cytatami.

 

TERMIN WAŻNOŚCI : 23.04. 2024

 

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Inne produkty z kategorii "Krówki"

In2