Róże św. Rity, nabożeństwo 15 czwartków

CENA: 29.00 PLN

Termin wysyłki: 1-2 dni
Produkt niedostępny

Kupiono już: 199 szt.
Numer produktu: 2840

KOSZTY DOSTAWY
- InPost Paczkomaty 24/7 od 13.90 PLN
- Kurier INPOST od 15.00 PLN
- Kurier DPD od 16.90 PLN
zobacz więcej

Opis produktu

Róże św. Rity, nabożeństwo 15 czwartków

Rita urodziła się we Włoszech w katolickiej rodzinie, wierzyła że prawdziwe piękno kryje się w kobiecej duszy. Jej pragnieniem było wstąpienie do klasztoru jednak jako 12 letnia dziewczynka została wydana za mąż. Przez wiele lat znosiła upokorzenia i to jak brutalnie traktował ją mąż. Przed samą śmiercią mąż przeprosił Ritę i prosił również o wybaczenie Kościół. Po śmierci męża i synów Rita pragnęła wstąpić do klasztoru, jedna warunkiem było pojednanie dwóch rodzin jej i rodziny jej męża, gdy jej się to udało, w tajemniczy sposób została przeniesiona do klasztoru sióstr  św.Marii Magdaleny. Św.Rita jest patronką spraw trudnych i beznadziejnych, chorych, problemów małżeńskich. Przez stygmat ciernia, który Rita nosiła na głowie przez 15 lat, związana byłą z cierpieniem Jezusa i stąd powstała tradycja modlitw 15 czwartków.

Audiobook zawiera nabożeństwo piętnastu czwartków do św. Rity, wzbogacone muzyką.

Format: mp3

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Komentarze

Przeczytaj co napisali nasi klienci. Dlaczego kupili ten produkt?

  • Katarzyna K...a Chcę się modlić do Świętej Rity
  • Stanisław F...t Mam ogromną nadzieję że to nabożeństwo naprostuje drogi mego życia..
  • Aleksandra K...a Piękny film, przybliża tajemnicę Mszy Świętej, chcę go podarować z okazji I Komunii Świętej, polecam również dorosłym.
  • BOGUSŁAW B...A Poruszająca opowieść o Eucharystii
  • Alina S...a Wspaniały film, który rozjaśnia nam tajemnice Eucharystii w tak piękny i przystępny sposób, że ogląda się go z zapartym tchem. Może służyć w przygotowaniu dzieci do pierwszej Komunii Świętej. Pobudza do refleksji i pomaga zrozumieć to, co dla oczu niewidzialne. Po obejrzeniu tego filmu uczniowie moi mieli wiele pytań i z większym zaangażowaniem brali udział w liturgii Mszy Świętej. Zamawiam ten film na rekolekcje szkolne w przekonaniu, że pogłębi naszą wiarę w obecność Jezusa Chrystusa w sakramencie Eucharystii, a także pokuty. Alina.
  • SYLWIA G...K KAŻDY POWINIEN TEN FILM OBEJRZEĆ . PO OBEJRZENIU GO JUŻ NIKT NIE JEST TAKI SAM JAK WCZEŚNIEJ. TEN FILM POKAZUJE ISTOTĘ MIŁOŚCI I MIŁOSIERDZIA BOŻEGO DLA NAS, PO PROSTU CUD ! :)
  • Barbara S...a Mam nadzieję, że film ten pomoże mi w pracy katechetycznej oraz pomoże również mi w zrozumieniu Bożych planów.
  • Artur S...z Bardzo dobry film który zasługuje żeby był w domowej kolekcji
  • Maciej D...i To prezent dla mojej chrześnicy na 18 lat.

Inne produkty z kategorii "Filmy religijne na DVD o świętych"