Liturgia Godzin "0"

CENA: 136.00 PLN

ILOŚĆ:

Kupiono już: 142 szt.
Aktualny stan magazynowy: 2 szt.
Numer produktu: 191

Opis produktu

Liturgia Godzin to codzienna modlitwa Ludu Bożego.

Wszystkim, którym bliska jest ta wspaniała modlitwa Kościoła, proponujemy skorzystanie z praktycznego wydania uniwersalnego, które z konieczności jest oczywiście publikacją skróconą. Zawiera ono wszystkie niezbędne teksty liturgiczne w skondensowanej formie. Miłośnicy liturgicznej modlitwy Kościoła cenią sobie to praktyczne wydanie. Niezależnie od posiadania kompletu Brewiarza, takie wydanie może okazać się przydatne w podróży i innych sytuacjach, gdzie utrudniony jest dostęp do poszczególnych tomów Liturgii Godzin.

Liturgia Godzin, będąca modlitwą publiczną i wspólną ludu Bożego, jest wyrazem nowego i wiecznego przymierza zawartego między Bogiem a człowiekiem w Jezusie Chrystusie. W niej realizuje się mistyczny dialog między Bogiem a człowiekiem, dialog, który jest źródłem Bożego zbawienia i łaski dla człowieka odkupionego w Chrystusie. Liturgia Godzin jest więc głęboko zakorzeniona w tajemnicy Boga, w odwiecznym planie zbawienia, zamierzonym przez Ojca, a zrealizowanym przez Jego Syna w Duchu Świętym. Z tego wynika, że jeśli chce się zrozumieć bogactwo teologiczne Liturgii Godzin, należy ukazać ją w świetle tajemnicy Boga.

Liturgia Godzin wydanie skrócone

Atrybuty

Format 12,5x18
Oprawa twarda
Stron 1782
Miejsce i rok wydania 1991
Wydawnictwo Pallotinum

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Komentarze

Przeczytaj co napisali nasi klienci. Dlaczego kupili ten produkt?

  • Dorota M...a szukałąm tej pozycji
  • Weronika C...a Już od dawna mięliśmy się wyposażyć w brewiarz, dziś jest super okazja
  • Teresa R...a Postanowiłam zgłębiać swoją duchowość poprzez odmawianie brewiarza.
  • Leokadia P...a Pragnę budować modlitwą jedność Kościoła
  • Feliks C...a Liturgia Godzin w wydaniu skróconym jest doskonałą pozycją nie tylko dla osób konsekrowanych ale również dla świeckich. Jest to najlepsza pozycja na rynku wydawniczym dla tych którzy rozmiłowani są w modlitwie. Niezdecydowanym szczerze polecam. Feliks
  • Anna O...t Chciałabym rozmiłować bliską osobą tą formą modlitwy. Myślę, że taka "skondensowana" wersja brewiarza może być łatwiejsza w użytkowaniu na początek :)
  • Katarzyna S...a Do modlitwy indywidualnej i kontemplacji.
  • Paweł W...i Codzienna modlitwa jest bliskością z Bogiem a nie zawsze mamy czas. Brewiarz ułatwia mi ten kontakt gdziekolwiek jestem.

Inne produkty z kategorii "Liturgia Godzin Katechizm"