O nas

Szanowni Państwo,

Witamy w sklepie internetowym SwietyMarek.com!

Bez względu na to, czy szukacie Państwo trafionego prezentu dla osoby duchownej, czy świeckiej, w naszym sklepie znajdziecie niezwykłe pamiątki, niosące nie tylko wartość religijną, ale także bardzo pozytywne emocje. Od samego początku istnienia firmy naszym priorytetem jest najwyższa jakość proponowanych przez nas artykułów, a rosnąca liczba zadowolonych klientów stanowi najdoskonalszą motywację do dalszych działań i poszukiwania nowych możliwości, które w pełni usatysfakcjonują naszych odbiorców. Oferujemy Państwu dewocjonalia pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów. Zajmujemy się sprzedażą artykułów religijnych od 2005 roku. Początkowo kluczową pozycję w naszym asortymencie zajmowały książki i obrazy o tematyce chrześcijańskiej oraz różańce. Permanentnie poszerzaliśmy ofertę o nowe produkty, aby każdy kto trafia do naszego sklepu mógł w nim znaleźć artykuły na miarę swoich oczekiwań.

Dewocjonalia znajdujące się w naszej ofercie trafiają nie tylko do polskich domów, ale także wysyłane są poza granice kraju między innymi do Kanady, Australii, Irlandii, Niemiec i na Słowację. Dziś, w naszym serwisie mogą Państwo znaleźć ponad 3000 różnych produktów zgrupowanych w 60 kategoriach. Nabyte w ciągu kilku lat doświadczenie motywuje nas do wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i budowania relacji opartych na zaufaniu. W 2013 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji sklep online, w którym można znaleźć szeroki asortyment nie tylko dewocjonaliów, ale także pamiątek i podarunków na wiele uroczystych okazji.

Znaczącą część naszego asortymentu stanowią produkty trafiające do kościołów. Są to przede wszystkim artykuły liturgiczne – naczynia, kryształowe ampułki i tacki, kadzielnice, monstrancje i wiele innych drobiazgów niezbędnych w czasie celebracji Mszy Świętej. Szczególne miejsce zajmują ponadto elementy wyposażenia świątyni – klęczniki, kropielnice, tapicerka na ławki, świece czy obrazy religijne nadające miejscom sakralnym bardzo podniosły i niepowtarzalny klimat. Wśród naszych dewocjonaliów znajdą Państwo również szereg pomysłów na prezent dla osób duchownych – od różańców wykonanych z rozmaitych materiałów i opakowanych w eleganckie pudełka, poprzez literaturę o tematyce religijnej na kunsztownie zdobionych naczyniach liturgicznych kończąc.

Warto podkreślić, że dewocjonalia mogą stanowić również znakomity podarunek dla osób świeckich. Wszelkiego rodzaju gadżety religijne, między innymi breloki, kubki, długopisy, czy naklejki na samochód z motywami sygnalizującymi przynależność właściciela do społeczności kościoła cieszą się rosnącą popularnością i z każdym rokiem zyskują coraz szersze grono miłośników. Asortyment naszego sklepu obfituje też w różnorodne drobiazgi, takie jak kartki okolicznościowe, albumy pamiątkowe czy łańcuszki srebrne z medalikami stanowiące doskonałe dopełnienie uroczystości nie tylko o charakterze religijnym. Duże zainteresowanie, szczególnie wśród dzieci wzbudzają figurki aniołów i srebrne obrazki przedstawiające postacie z Pisma Świętego. W 2010 roku, jako pierwsi na rynku, wprowadziliśmy możliwość dołączenia do obrazków pamiątkowych grawerowanej tabliczki, dzięki czemu produkty nabrały bardzo indywidualnego charakteru i stanowią podarunek, który towarzyszy obdarowanemu przez całe życie, przywołując jego najbardziej uroczyste momenty. Do Państwa dyspozycji oddajemy również szatki na Chrzest z wyszywanymi imionami dziecka oraz datą sakramentu. Proponując artykuły związane z duchową stroną życia, nie zapominamy o drobnych przyjemnościach. Z myślą o fanach słodyczy do naszej oferty dołączyliśmy smakołyki z Leśniowa produkowane według pilnie strzeżonych, tradycyjnych receptur, które trafią nawet w najbardziej wysublimowane gusta.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. W przypadku jakichkolwiek niejasności chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Życzymy inspirujących zakupów!