Obrazek srebrny JAN PAWEŁ II

CENA: 81.00 PLN

ILOŚĆ:

Kupiono już: 25 szt.
Aktualny stan magazynowy: 5 szt.
Numer produktu: 595

Opis produktu

Obrazek srebrny przedstawiający Jana Pawła II to obowiązkowy element każdego mieszkania, w którym żyje pamięć o niezwykłym pontyfikacie Papieża Polaka. To symboliczny hołd oddany człowiekowi, który za życia sięgnął tajemnicy świętości i niestrudzenie walczył o wiarę, prowadząc tłumy wiernych drogą do zbawienia. Jest nie tylko piękną ozdobą, ale także emblematem ludzkiego zaangażowania w życie bliźnich i miłości do drugiego człowieka, która umacnia w wierze i daje nadzieję na sięgnięcie bram Królestwa Niebieskiego.

Obrazek srebrny wizerunek Jana Pawła II

Wymiary ramki 13 × 15 cm, wymiary srebrnego obrazka 4 × 5,5 cm

Ramka stylizowana na stare złoto. Do obrazka dołączona jest podstawka, która umożliwi postawienie go na półce.

Idealny prezent na chrzest, ślub oraz inne okazje.

Do obrazka można dokupić metalizowaną, samoprzylepną plakietką z wygrawerowanym tekstem. Państwo decydujecie jaki napis znajdzie się na plakietce, np. dla kogo i od kogo jest ten obrazek, z jakiej okazji itp.

Plakietkę można znaleźć jako osobny produkt w kategorii /Obrazki srebrne/ Koszt takiej plakietki to 10 zł. Linki do plakietek znajdują się poniżej:

PLAKIETKA 1

PLAKIETKA 2

PLAKIETKA 3

PLAKIETKA 4

Produkt wysokiej jakości.

Obrazek srebrny, Pamiątka chrztu świętego, prezent na chrzest, prezent na komunię świętą, chrzest, Aniołek na chrzest, komunia święta, pamiątka komunii świętej, Anioł stróż.

PAMIĄTKA CHRZTU ŚWIĘTEGO

PAMIĄTKA KOMUNII ŚWIĘTEJ

PAMIĄTKA ŚLUBU

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Inne produkty z kategorii "Święci"