Obrazek Tryptyk Matka Boża z Guadelupe

CENA: 24.00 PLN

ILOŚĆ:

Kupiono już: 124 szt.
Aktualny stan magazynowy: 2 szt.
Numer produktu: 1152

Opis produktu

Obrazek Tryptyk Matka Boża z Guadelupe

 Wysokość obrazka 9 cm

Długość po rozłożeniu 13 cm

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Komentarze

Przeczytaj co napisali nasi klienci. Dlaczego kupili ten produkt?

  • Diana S...z Mój patron z Bierzmowania. Będzie przed głównym wejściem do domu rodzinnego.....
  • Paweł Ł...i Od Św. Józefa (Parafia św. Józefa w której byłem ochrzczony i uczęszczałem na katechezę) w roku Maryjnym 1988/89 mając 8 lat otrzymałem "dyplomik" na którym była Najświętsza Maria Panna trzymająca małego Pana Jezusa. Zakochałem się w Matce Najświętszej w wieku 34 lat, za której przyczyną nawróciłem się i zerwałem z ponad dwunastoma nałogami... Zaś Świętego Józefa, polecam wszystkim zatroskanym ojcom i mężom, którzy mają problemy finansowe. Ten wielki Patron pomaga również jako niezastąpiony doradca finansowy oraz jest fantastycznym Świętym, który przechowa nasze życiowe oszczędności. Oczywiście wszystko, o co go poprosimy skonsultuje z Naszą Matką Najmilszą oraz w odpowiedni sposób przedstawi nasze sprawy Panu Jezusowi... Polecam.
  • Emilia M...k błogosławieństwo w domu
  • Stefania K...a Przeslicznie wykonana kropielniczka
  • Paweł M...a Uważam, że powinna być u mnie w domu, bo gdy wychodzę w ten trudny świat, uczyniony znak krzyża z wodą święconą pomoże mi uchronić mnie od różnych niebezpieczeństw, inaczej mówiąc czyniąc znak krzyża naszego Zbawiciela wodą święconą, czuję się pewniej.
  • Anna S...o Jestem świeżo po ślubie i chciałabym mieć kropielniczkę ze św Józefem, do którego przez długi okres życia modliłam się o Męża..

Inne produkty z kategorii "Matka Boska"