Podziękowanie - Pierwsza Komunia Święta - Różaniec Dziesiątka

CENA: 9.50 PLN

ILOŚĆ:
Numer produktu: 5704

Termin wysyłki: 1-2 dni
Aktualny stan magazynowy: 35 szt.

Kupiono już: 85 szt.

KOSZTY DOSTAWY
- InPost Paczkomaty 24/7 od 14.90 PLN
- Kurier INPOST od 16.00 PLN
- Kurier DPD od 18.00 PLN
zobacz więcej

Opis produktu

Podziękowanie - Pierwsza Komunia Święta - Różaniec Dziesiątka

Podziękowanie dla obecnych na uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, w formie obrazka z dołączoną 10 różańca z koralikami  w kształcie białej kulki.

Jako podziękowanie bliskim za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej Twojego dziecka, mamy do zaproponowania elegancki bilecik, który na pewno spełni Twoje oczekiwania. Będzie on też pamiątką pierwszego pełnego uczestnictwa Twojego dziecka we Mszy Świętej.

Na kartoniku jest umieszczony następujący tekst podziękowania: „Dziękuję, że jesteś ze mną w dniu mojej Pierwszej Komunii Świętej.” Jest też kielich z symbolem hostii oraz monogramem IHS. Do bilecika  przywiązana jest szyfonową wstążeczką 10-tka różańca z białego koralika. Na łączniku koralików jest wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej, a z drugiej strony św. Jana Pawła II.

Różaniec jest dopełnieniem zestawu, a dla obdarowanej osoby stanie się zachętą do modlitwy za Twoje dziecko.

Całość  tego zestawu utrzymana jest w biało-perłowo-złotej  tonacji kolorystycznej. Bilecik wraz z różańcem są zapakowane w foliową torebkę. Dzięki temu podziękowanie może być od razu wręczone gościom przez Twoje dziecko. Można je też położyć przy nakryciu na stole podczas przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Wymiary kartonika: 7cm x 11cm

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą eleganckich świec komunijnych, które będą wspaniałą dekoracją stołu podczas przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Inne produkty z kategorii "Pierwsza Komunia Święta - Podziękowania"