Rodzaj dostawy

Formy dostawy funkcjonujący w naszym sklepie internetowym na terenie Polski:

  • Poczta Polska przesyłka priorytetowa - wysyłamy listem poleconym priorytetowym, przesyłka zostaje dostarczona z reguły po 2-3 dniach roboczych od momentu wysłania. Na życzenie klienta możemy wysłać numer przesyłki, dzięki czemu jest możliwe śledzenia drogi przesyłki na stronie http://emonitoring.poczta-polska.pl/
  • Poczta Polska za pobraniem - przesyłka zostaje dostarczona z reguły po 2-3 dniach roboczych od momentu wysłania.
  • Kurier - korzystamy z firmy kurierskiej Pocztex, przesyłka zostaje dostarczona na drugi dzień roboczy od momentu wysłania, jest możliwa wysyłka także na sobotę (wtedy do standardowej opłaty doliczamy + 50%). Jeżeli klient podał numer komórkowy to od  Pocztexu otrzymuje sms z informacją o wysyłce, numerem przesyłki.
  • Kurier za pobraniem - korzystamy z firmy kurierskiej Pocztex, przesyłka zostaje dostarczona na drugi dzień roboczy od momentu wysłania, jest możliwa wysyłka także na sobotę (wtedy do standardowej opłaty doliczamy + 50%). Jeżeli klient podał numer komórkowy to od  Pocztexu otrzymuje sms z informacją o wysyłce, numerem przesyłki i o kwocie pobrania.
  • Odbiór Osobisty - istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy. Odbiór jest możliwy od chwili poinformowania klienta o przygotowaniu zamówionych produktów.

Formy dostawy dla dla zamówień wysyłanych za granicę::

  • Poczta Polska przesyłka priorytetowa - list polecony zagraniczny priorytetowy, jeżeli przesyłka waży do 2 kg i gabarytowo mieści się z wymiarach dopuszczonych przez Pocztę Polską. Czas dostawy uzależniony jest od kraju do jakiego przesyłka została wysłana.
  • Poczta Polska paczka pocztowa - paczka pocztowa priorytetowa, jeżeli przesyłka waży pow 2 kg i gabarytowo mieści się z wymiarach dopuszczonych przez Pocztę Polską. Czas dostawy uzależniony jest od kraju do jakiego przesyłka została wysłana.
  • Kurier - korzystamy z firmy kurierskiej UPS. Czas dostawy uzależniony jest od kraju do jakiego przesyłka została wysłana.

Koszty wysyłki za granicę są ustalane indywidualnie dla każdego zamówienia i muszą zostać zaakceptowane przez klienta.