Podziękowanie - Pierwsza Komunia Święta - Różaniec Dziesiątka

CENA: 6.50 PLN

ILOŚĆ:
Numer produktu: 5705

Termin wysyłki: 1-2 dni
Aktualny stan magazynowy: 37 szt.

Kupiono już: 34 szt.

KOSZTY DOSTAWY
- InPost Paczkomaty 24/7 od 14.90 PLN
- Kurier INPOST od 16.00 PLN
- Kurier DPD od 18.00 PLN
zobacz więcej

Opis produktu

Podziękowanie - Pierwsza Komunia Święta - Różaniec Dziesiątka

Podziękowanie dla obecnych na uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, w formie obrazka z dołączoną 10 różańca z drewnianymi koralikami.

Jeśli chcesz podziękować swoim bliskim za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej Twojego dziecka, to ten elegancki bilecik spełni na pewno Twoje oczekiwania. Stanie się też pamiątką pierwszego pełnego uczestnictwa Twojego dziecka we Mszy Świętej.

Na kartoniku jest umieszczony następujący tekst podziękowania: „Dziękuję, że jesteś ze mną w dniu mojej Pierwszej Komunii Świętej.” Jest też kielich z symbolem hostii oraz monogramem IHS. Do bilecika  przywiązana jest szyfonową wstążeczką 10-tka różańca. Prosty, drewniany różaniec jest dopełnieniem zestawu, a dla obdarowanej osoby stanie się zachętą do modlitwy za Twoje dziecko.

Całość  tego zestawu utrzymana jest w biało-perłowo-złotej  tonacji kolorystycznej. Bilecik wraz z różańcem są zapakowane w foliową torebkę. Dzięki temu podziękowanie jest gotowe do wręczenia gościom przez Twoje dziecko. W dobrym tonie będzie też położenie podziękowania przy nakryciu na stole podczas przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Wymiary kartonika: 7cm x 11cm

Zachęcamy również do zapoznania się z bogatą ofertą produktów związanych z Pierwszą Komunią Świętą.

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Inne produkty z kategorii "Pierwsza Komunia Święta - Podziękowania"